Konfirmim

Enca konfirmon shtatzaninë: ‘Nuk është as vajzë as djalë, por…’

Këngëtarja Enca Haxhia ditën e djeshme ka ngatëruar të gjithë me postimin e saj.

Një emoji që tregonte femën shtatzënë. Enca ka falenderuar fansat duke pohuar se ajo është në pritje të ëmbël dhe fëmija nuk është as vajzë as djalë, por një baladë që pritet të publikohet në fillimin e Vitit të Ri.