Këngëtarja

Enca ia ‘merr’ vëmendjen “Këngës Magjike” me gjoksin e saj

Vëmendja është kthyer nga Kënga Magjike.

Por, ndonëse Enca nuk po merr pjesë në këtë festival, ajo po ‘tenton’ ta merr vëmendjen e njerëzve, pasi këtë gjë e ka dëshiruar gjithmonë, shkruan Ballkani.info.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka ekspozuar gjoksin me të madhe, si çdoherë.

“Ky është ‘shou’ im dhe ti je duke e parë atë”.

Pra, këngëtarja tregoi vet se kjo është arma e saj për të qenë në qendër të vëmendjes./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BrInZtQgAYZ/?utm_source=ig_web_copy_link