Enca Haxhiu

Enca i ‘çmend’ fansat edhe njëherë, poston foto nga afër..

Enca Haxhia nuk ka si të mos komentohet nga shtypi rozë për shkak të imazheve të zjarrta që publikon.

E tillë shfaqet edhe në dy fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit, në të cilat nxjerr komplet gjoksin.

Asetet bombastike të saj kanë bërë që të pëlqehet dhe të merr komente të llojllojshme nga fansat e shumtë që posedon në rrjete sociale.

Bukuroshja nga Shqipëria, vazhdon të deklarohet ‘single’ e që duket se ende nuk ia ka rrëmbyer zemrën askush.