Enca heq dorë nga meshkujt bën namin me femrat

Ditën e djeshmë këngëtarja e njohru Enca Haxhia publikoi këngën e saj të titulluar ‘Mwah’.

Kënga u prit mirë nga publiku që në momentin e publikimit.

Artistja ka punuar vetë për tekstin dhe muzikën e këngës tepër ritmike që mund të pushtojë shumë shpejt klubet e natës.

Ndryshe nga herët e tjera, klipi muzikor nuk ka asnjë mashkull, por është i mbushur me vajza kërcimtare që i bashkohen Encës me koreografi të ndryshme.

Në këtë projekt muzikor, Enca ka treguar se cilat janë disa prej dëshirave të saj.