Këngëtarja

Enca e papërmbajtshme, publikon foto nga shtrati në Instagram

Nxjerrja në pah e “aseteve” në pozicione sa më provokuese nuk është shprehi e panjohur kur është fjala për këngëtaren Enca Haxhia.

Ajo ndiqet nga afro dy milionë persona në Instagram dhe gjithmonë i mban fansat të apdejtuar me foto “hot”.

Edhe ‘selfie’ e fundit nga ashensori nuk i ka zhgënjyer pritshmëritë. Si gjithmonë del në pah gjoksi i bujshëm i Encës, ndërsa për tre orë ka marrë afro 80 mijë pëlqime.

“Ky është spektakli im dhe ju jeni vetëm shikues”, shkruan këngëtarja.

Ndërkohë, profili i Encës është një kolazh fotosh pikante, ku gjoksi dhe të pasmet të rrëmbejnë vëmendjen.