Këngëtarja

Emine Toska i rikthehet ekranit, zbulojeni me çka

Ka vite që i ka munguar ekranit.

Por, këngëtarja dhe aktorja shqiptare, Emine Toska është rikthyer me një projekt muzikor.

Ajo ka lansuar bashkëpunim me Zyber Avdiun.“Si n’Dubai”, titullohet kënga e re e dyshes.

Ndërsa vetëm gjashtë muaj më parë ajo solli projektin “Duro” zemër, por vetëm në versionin audio.

Aktorja karrierën e nisi në Teatrin e Gjilanit ku luajti shfaqje të ndryshme.

Shpërndaje