Modelja

Emily nuk ka fare turp, pozon e zhveshur në shtrat

Modelja u zhvesh dhe tentoi ta mbulonte gjoksin me duar.

Emily Ratajkowski ditët e fundit i ka shpeshtuar fotografitë nga shtrati dhe bashkë me to edhe provokimet.

Modelja së fundi pozoi sërish nga krevati, kësaj radhe u shfaq e zhveshur, ndërsa gjoksin e mbuloi me anë të duarve.

Teksa gjoksin e mbuloi me njërën dorë, në tjetrën po mbante një gotë verë.

Ajo nuk i ka fare problem paraqitjet e tilla, madje për të tilla poza njihet edhe nga ndjekësit e saj, të cilët janë mbi 26 milionë në Instagram.

Emily Ratajkowski këto ditë pandemie po i kalon e mbyllur në shtëpi bashkë me partnerin e saj, pasi anuluan të gjitha planet.