Këngëtaret

Elvana dhe Tayna në bikini të njëjtë, cila më ‘bombë’?

Elvana dhe Tayna janë shfaqur në veshje të njëjtë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçantë të veshjes.

Ajo madje shpenzon shuma jo të vogla të parave për rrobat, duke mos i lënë anash edhe bikinet e shtrenjta.

Elvana Gjata ka zgjedhur që së fundmi të ndajë disa foto me bikini ku shfaqet mjaft tërheqëse.

Duke u hedhur, e qeshur dhe me kapelen sportive në kokë, këngëtarja ka pozuar përballë diellit me pamjen mjaft natyrale.