Ellen DeGeneres ‘shndërrohet’ në Luana Vjollcën për Halloween

Ellen DeGeneres edhe këtë vit ka mahnitur me maskimin e saj për festën e Halloween.

Prezantuesja e njohur amerikane është shfaqur si një super-bombë në emisionin e saj special për Halloween.

E me anë të një fotografie që ka postuar në Instagram, Ellen ka pyetur fansat nëse e dinë se si kush është bërë këtë herë, shkruan Gazeta Express.

Në mesin e shumë komenteve, vërehet edhe ai i prezantueses shqiptare, Luana Vjolca.

Luana i është përgjigjur pyetjes së Ellen, duke shkruar thjesht: “Unë”.

Megjithatë, Luana nuk ka faj pasi që Ellen është bërë një ‘bombë’ bionde seksi duke shtuar edhe gjoksin dhe flokët e gjatë.

Shumica e komenteve nga fansat janë se Ellen këtë vit është bërë si diva e muzikës, Mariah Carey, ndërsa ajo pritet ta zbulojë këtë në emisionin e sotëm./Gazeta Express/