Shtatzënë

Elita Rudi shfaq për herë të parë barkun pas shtatzanisë, kështu duket

Elita Rudi është një nga prezantueset më të famshme dhe të kërkuara shqiptare.
Së fundmi ajo ka kurorëzuar lidhjen e saj me reperin GJIKO.

Ndërsa, tani ajo ka publikuar një fotografi në të cilën e konfirmon shtatzaninë.

Fotografia është postuar në Insta Storyn e saj dhe më pas është përfolur shumë nga fansat dhe mediat rozë.