Elita Rudi për shtatzëni: Jam duke shijuar çdo moment

Elita Rudi emër shumë i komentuar i ekranit shqiptar.

Elita Rudi është duke shijuar muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa nuk kursen imazhet në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa komente të ndjekësve, e pas gjithë këtyre postoi edhe një video me të cilën tregoi si po ndjehet në këtë periudhë të jetës.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I ELITËS, PA NDËRHYRJE:

“Ski qysh ju bjen ne fije njerzve se çka dojnë. Perndryshe jom tu e shiju çdo moment. Ju falemnderoj per krejt komentet neper rrjete sociale, emisione, e portale gjate kesaj periudhe te mrekullueshme. Jeni shume te mire, ju dua”.

Kujtojmë që Gjiko dhe Elita i dhanë fund beqarisë gjatë muajit shtator të këtij viti.