Këngëtarja

Elegante dhe joshëse, Rita Ora pozon me gjoksin zhveshur

Rita Ora ka sjellë imazhe nga fotosesioni i ri.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka publikuar disa fotografi, të shkëputura nga seti i ri fotografik, shkruan lajmi.net.

Në këto imazhe, artistja u shfaq e veshur me një xhaketë me dekolte të hapur, nën të cilën nuk mbante fare reçipeta.

Teksa provokoi me gjoksin, artistja dukej tërheqëse teksa i kishte lidhur flokët dhe nuk mbante fare aksesorë.

“Duke u lutur që të ndalet ky shi”, është mbishkrimi që artistja ua ka lënë fotografive.

Rita ka kohë që nuk ka sjellë diçka të re në muzikë, por gjatë këtyre muajve ka punuar për albumin e ri.