Edona zbulon se kur do ta lansojë duetin me Milotin

Vëlla e motër po vijnë me bashkëpunim të ri.

Edona dhe Milot Llalloshi nesër në ora 18:00 do e publikojnë këngën që e kanë titulluar “Nuk Harrohet”, shkruan Ballkani.info.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Se çka do përmbaj ky produksion muzikor, e shohim nesër./Ballkani.info/