"Çifti"

Edhe në prapaskenë bashkë/ Atdheu dhe Antonela pozojnë pranë njëri-tjetrit

Rikthimi i Atdheut në “Për’puthen”, ndryshoi rrjedhën e emisionit.

Pasi u rikthye, Atdheu dhe Antonela zhvilluan takimin e tyre të parë. Atdheu kishte përgatitur disa surpriza për Antonelën, si arusha, trëndafila dhe pas darkës disa momente romantike në xhakuzi.

Antonela u shpreh se ndihet mirë dhe do të vazhdojë njohjen me Atdheun. Në profilin e saj në Instagram, Antonela postoi disa foto çift me Atdheun, ku dukjen mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Presim të shohim si do të vazhdojë marrëdhënia e shumë komentuar midis të dyve.