Motra e këngëtares

Edhe motra e Ritës tregon gjoksin

Kanë kaluar pothuasje një orë që kur Rita Ora e konfirmoi performimin te “Victoria’s Secret Shoë”.

E në udhëtimin për te ky shou Ritën po e shoqëron edhe motra e saj Elena, shkruan Ballkani.info.

Në llogarinë e saj në Instagram, Elena ka hedhur një fotografi  ku shihet në aeroplan, të cilës ia la shkrimi ku tregoi se edhe ajo do jetë me ritën te VS.

Por, ajo se çka bie në sy ka qenë veshja dhe gjoksi i Elenës.

Motra e Ritës kishe veshur një bluzë shumë të hapur që ia nxjerrte në pah gjoksin bombastik./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

On the way to @victoriassecret ❤️❤️❤️???

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on