Edhe Meda di të vishet me kaq shumë stil

Pamja e tij është komentuar pothuajse çdoherë.

Këngëtari Meda më së shumti është komentuar për stilin e flokëve dhe ndryshimin që ka bërë ndër vite, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo, edhe këngëtari di të vishet me stil.

Ai në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet se ka bërë një kombinim interesant të rrobave, sidomos pallton me shallin!/Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on