Asimi

Edhe këngëtar edhe ushtar! Asim Gashi mezi po e pret ditën e nesërme

Kanë mbetur edhe pak orë deri në transformimin e FSK-së në ushtri.

Asim Gashi, këngëtari kosovar që është pjesë e FSK-së mezi po pret që të bëhet data 14 dhjetor e të ndodh ky akt, shkruan Ballkani.info.

Ai në Facebook ka hedhur një fotografi ku shihet i veshur me uniformën e ushtarit dhe përmes fjalëve që la, tregoi se sa i entuziasmuar që është.

“Zoti e bekoftë Ameriken Zoti e bekoftë Kosoven. Edhe 48 ore” dhe “Na kan kapur emocionet e 14 dhjetorit”, janë disa nga postimet që Asimi bëri./Ballkani.info/