Arta Nitaj

E veshur si “nënadimreshë”: Arta Nitaj sjell imazhe të ‘nxehta’ nga solariumi

Arta provokoi e veshur si ‘nënadimreshë’ në solarium.

Arta Nitaj vazhdon të marrë vëmendjen e ndjekësve, edhe me paraqitjet provokuese në prag të festave.

Kështu veproi sonte, teksa u shfaq atraktive e veshur me kostum festiv si ‘nënadrimreshë’.

Këto fotografi, bukuroshja vendosi t’i realizoi e shtrirë në solarium, teksa i gjithë fokusi ishte tek format trupore të saj.

Arta pranoi pëqime dhe komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e komplimentonin atë për fizikun.

Arta Nitaj kohë më parë ka paralajmëruar një emision televiziv, por ende nuk kemi të reja nga ajo.