këngëtarja

E veshur në të bardha, Era Istrefi zgjodhi të urojë përmes këtij imazhi

Era Istrefi ka uruar Vitin e Ri përmes një fotografie të postuar në Instagram.

Era Istrefi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur në të bardha.

Këngëtarja duket krejtësisht ndryshe pasi ka bërë një ndryshim drastik në ngjyrën e flokëve, kurse erdhi elegante në të bardha, me rastin e festës.

“Urime Viti e Ri 2019”, ka shkruar ajo mbi fotografinë e shkrepur në Londër, ku edhe e priti ndërrimin e moteve.

Kujtojmë që Era Istrefi ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierë dhe paralajmëron gjëra të mëdha për këtë vit.
https://www.instagram.com/p/BsEigZbD4Lo/?utm_source=ig_web_button_share_sheet