Modelja e njohur

E veja më e bukur e estradës, Adrola Dushi senzacionale në fotosesionin e fundit

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Një gjë e tillë vjen pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme ndan të pathëna nga jeta e saj, në rrjete sociale dhe paraqitje televizive.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, e gjithë vëmendja është përqendruar në pozat e reja të saj.

Bukuroshja brune ka ndarë një fotografi artistike, ndërsa ka zgjedhur të përdor fare pak makijazh.

Përpos që fokusoi bukurinë natyrale, Adrola shihej se kishte mbuluar tiparet trupore përmes një këmishe më ngjyrë të errët.

Vlen të përmendet se Dushi shquhet për suksesin në fushën e modelingur, teksa u bë edhe figura e disa brendeve të njohura.