E shtrirë në shtrat në mënyrë provokative Anxhelina po paralajmëron diçka të re

Ka kohë që nuk kemi dëgjuar ndonjë projekt muzikor nga ajo.

Por, tashmë, Anxhelina Hadërgjonaj është gati që të ‘shpërthej’ me projektin e ri muzikor, shkruan Ballkani.info.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e shtrirë në shtrat, në një pozicion provokues e ku dukej tejet seksi.

Fotos, këngëtarja ia la edhe një shkrim ku tha se ky produksion muzikor është shumë personal dhe shumë i veçantë për të.

Madje, për fund Anxhelina zbuloi se kënga do lansohet së shpejti./Ballkani.info/