E rëndë: Aksidentohen tri vetura dhe një kamion në Vushtrri (FOTO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Vushtrri.

Në aksident janë përfshirë tri vetura dhe një kamion, ndërsa ende nuk dihet për të lënduar, shkruan Ballkani.info.

Policia e Kosovës ende nuk e ka konfirmuar rastin.

Në fotot e dërguara nga një lexues i Ballkani.info, shihen veturat e aksidentuara dhe kamioni. /Ballkani.info