Fjolla Morina

E quajti mashturues, ‘çmendet’ Sasha, publikon bisedë private me Fjolla Morinën

Sasha Sobhani për publikun u bë më i njohur që nga lidhja me modelen, Morena Taraku.

Lidhja dhe ndarja e tyre bëri bujë të madhë në media sa që vazhdon të komentohet akoma.

Dhe tani, përpos Morenës ajo që tërhoqi vëmendje ishte edhe këngëtarja, Fjolla Morina e cila u pa nën shoqërimin e miliarderit nga Iraniani.

Megjithatë, në postimet e publikuara në rrjete sociale Sasha sqaroi raportin që ka me Fjollën.

E ftuar mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë”, Morina tregoi se e kishte takuar vetëm një herë teksa e quajti mashtrues.

Për këtë ka reaguar edhe Sasha i cili tregoi të vërtetën mes tyre dhe publikoi disa mesazhe private.

Për më shumë shikojeni imazhet e mëposhtme.