Uindi Haxhia

E quajnë ‘lopë’, motra e Encës përdorë fjalë banale ndaj ndjekësve

Motra e Encës, Uindi është njëra nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Duke qenë se është tejet aktive në rrjete sociale, imazhet e saj komentohen pothuajse gjithnjë nga ndjekësit.

Në postimin e fundit ajo ka reaguar ndaj ndjekësve të cilët shpesh në fotot e saj e quajnë ‘lopë’ dhe për këtë Uindi thotë disa fjalë.

“Sa me pelqen kur injorantet me komentojn “lop” ne foto Me inspiron te hedh akoma me shume foto me trupin Hajt cmenduni & mos na rruni #kujtpoihan”, shkruan ajo.

Vlen të ceket se Uindi me profesion është grimere

https://www.instagram.com/p/Br8FgfnBVhK/?utm_source=ig_embed