Nxehet puna

E puth në faqe dhe më pas ia prek buzët – a po lind diçka mes Lumbardhit dhe Kaderit? (VIDEO)

Derisa ishin duke qëndruar në shtrat, Lumbardhi e ka puthur në faqe Kaderin.

Pas kësaj, Lumbardhi vazhdoi duke ia prekur buzët dhe ia lëmuar flokët, njofton Klankosova.tv.

Nuk dihet nëse mes dy banorëve po lind diçka apo jo.

Për të parë më shumë detaje nga kjo situatë, klikoni në videon më poshtë: