Shpresa Lushaj

E ndarë nga Stresi, ish-vjehrra i bën komentin e ëmbël Kejsit

E ndarë prej disa javësh tashmë nga Stesi, Keji vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale nga ku poston dhe ndan me fansat e saj momente nga jeta private.

Së fundmi në foton e publikuar në llogarinë e saj të Instagramit bie në sy komenti që i ka bërë e ëma e Stresit, e cila i shkruan ish-të dashurës së djalit: Bukur kejsiiiiiiii

Ndërsa kjo e fundit ja kthen: Mimiii imeee ♥️♥️♥️.

Pra edhe pse të ndarë familja e Stresit vazhdon të ketë kontakte me Kejsi, pasi sëfundmi u pa edhe për ditëlindjen e mamasë së këngëtarti që Kejsi e uroi atë publikikisht.

loading…