modelja

E lumtur me jetën e saj, Belen rikthehet përkrah dashurisë së vjetër

Belen Rodriguez njihet si një nga femrat më seksi, që në çdo postim të saj tërheq vëmendjen e mediave rozë dhe jo vetëm.

Së fundmi Belen ka postuar në Instagram një foto ku shkuan përkrah saj se është e lumtur dhe se gjërat i shkojnë mirë.

“Jam këtu, e lumtur, sepse gjërat shkojnë ashtu siç duhet…”, – shkroi bukuroshja.

U bë fillimisht e njohur në mediet rozë për lidhjen e gjatë (2004-2008) që pati me Marco Borrielon, ndërsa i është rikthyer së fundmi dashurisë për Stefano de Martino, me të cilin ka edhe një djalë (Santiago).