Gold AG

E gjen ordinancën të mbushur plot me dhurata nga Goldi, shikoni reagimin e nuses së tij

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo ka publikuar dhuratat e shumta që ia ka bërë bashkëshorti i saj, Gold AG.