E eksituar për 2019-ën, Demi Roses sa nuk po i shpërthejnë të pasmet (VIDEO)

Ajo di si ta bëj publikun për vete.

Duke qenë kaq e formësuar jo më kot Demi Rose ka mbledhur mbi 7.8 milionë ndjekës në Instagram, shkruan Ballkani.info.

Në këtë rrjet social, ajo është shumë aktive, duke publikuar video e fotografi nga më të ndryshmet, duke ‘ndezur’ kështu në maksimum imagjiatën mashkullore.

Së fundmi në Instagram Demi ka hedhur një video tejet të ‘zjarrtë’.

Ajo shihet në një varkë e veshur me bikine në formë të tangave dhe duke lëvizur të pasmet.

Komentet mund t’i imagjinoni vetë se si mund të ishin!/Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BqnzBrRAsAk/?utm_source=ig_web_copy_link