Modelja

E dashura e Feros me të brendshme në aeroportin e Manchesterit

Arbenita Ismajli ka pozuar në të brendshme.

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka pozuar veç në të brendshme në aeroportin e Manchesterit.

E dashura e Feros ka treguar linjat trupore e e veshur në të brendshme të zeza dhe duket tejet joshëse.

Pranë fotos ajo ka pranuar komente të shumta pozitive ndër to i kanë përmendur edhe Feron. Arbenita për publikun u bë akoma më shumë e njohur pasi u lidh me reperin e njohur shqiptar dhe lidhja e tyre tani është në fokusin e mediave.

Kujtojmë se Arbenita kohëve të fundit po realizon shpesh imazhe provokative.