Reperi-prezantueses

Duke ia puthur barkun Elitës, Gjiko pyet: Djalë a qikë?

Po pret të bëhet baba për herë të parë.

Reperi Gjiko ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se ishte ulur në gjunjë dhe poi a puthte barkun bashkëshortes së tij, Elitës, shkruan Ballkani.info.

Duke qenë se prezantuesja është shtatzënë, çifti dukej mjaft romantik.

Fotos, reperi ia ka lënë edhe një shkrim ku pyet “djalë a qikë?”.

Duke qenë se akoma nuk u zbulua akoma, komentet kanë qenë të ndryshme, duke thënë se ata kanë më shumë dëshirë që fëmija të jetë djalë./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BryJfMPFeID/?utm_source=ig_web_copy_link