Duda

Duda ‘thumbon’ Getin për këngën e re: Na thonë babë qysh fëmijë

Getoar Selimi dhe Majk ditë më parë kanë publikuar projektin e ri “Hajde de baba”.

Në këtë projekt, dyshja nuk i kursyen as ‘dissat’ për reperët e tjerë, por nuk munguan as reagimet nga pala tjetër.

Së fundi, ishte Duda ai i cili me anë të një statusi ‘thumboi’ Getin, duke thënë se i thonë ‘babë’ qysh herët.

“Ju Hala tu mundu mu bo Bab o klysha. Na thojn Bab qysh fmijë gati jem bo Babgjysha…”, shkruan ai.

Ndryshe, kënga “Hajde te baba” për pak ditë ka marrë afro 1 milion klikime në YouTube.

Image