Dua Lipa

Dua Lipa sjell momente të veçanta nga viti 2018: E emocionuar për kapitullin tjetër

Tash e disa ditë me anë të postimeve të publikuara në rrjete sociale, Dua Lipa ka kujtuar momentet e lumtura të këtij viti.

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka sjell disa nga momentet më të lumtura të vitit që po e lemë pas.

“2018, pjesa e katërt, çfare viti! Nuk po mund të besoj të gjitha gjërat që kanë ndodhur në vitin 2018-të. E lumtur dhe falënderuese për do moment dhe për njerëzit që kanë qëndruar në jetën time që u bënë miq. Për të gjithë fansat e mi, jam fçalënderuese për dashurinë dhe durimin. Jam e emocionuar për vitin tjetër. Ju dua”, shkruan ajo.

Sipas postimeve të ndara me ndjekësit, Lipa sjell pjesë të ndryshme dhe mjaft të veçanta nga ky vit.

https://www.instagram.com/p/BsDrl8-hH-T/?utm_source=ig_embed