New York

Dua Lipa shfaqet plot stil në New York, ndërsa në mbrëmje publikon një fotografi nudo nga vaska

Dua Lipa ka shpërndarë një fotografi nudo nga një vaskë me flluska dhe shkumë me pamje nga New York City.

Të martën, këngëtarja shqiptaro-britanike, 27 vjeçe, u fotografua nga paparacët tregoi trupin e saj të hollë e veshur me një palë çizme të zeza me shkëlqim dhe një xhaketë të bardhë teksa po largohej nga hoteli i saj.

Por më vonë ajo u zhvesh nudo, duke u çlodhur në mbrëmjen e së martës duke i dhënë vetes një natë të përkëdhelur në vaskë ndërsa shikonte perëndimin e ngrohtë të qelibarit.

E pa veshur përveç disa flluskave dhe një palë kufje të mëdha, ylli i muzikës pop i lidhi flokët e saj të zez në një topuz të çrregullt ndërsa shijonte muzikë dhe pamje të bukura piktoreske.

Ajo e publikoi fotografinë e guximshme në Instagram, teksa po kalonte ca kohë në New York.

Ndërkohë gjatë ditës, ajo dukej elegante teksa kishte veshur në pjesën e sipërme një këmishë të bardhë me zinxhirë.

Bukuroshja i shtoi një nuancë numerike veshjes duke mbajtur një çantë të vogël jeshile neoni që binte në sy.

Ajo kishte për aksesor një zinxhir argjendi verbues dhe një palë vathë të mëdhenj.

Dua kishte vendosur një palë syze dielli të errëta me korniza anësore të kuqe dhe zgjodhi një makijazh rrezatues, duke përfshirë një buzëkuq rozë. /Telegrafi/