Foto

Dua Lipa dhe Anwar tashmë po veshin rrobat e njëri-tjetrit

Çifti po kalojnë çdo kohë bashkë.

Dua së fundi është fotografuar shumë e lumtur dorë pë dore me Anwar, në rrugët e Hollywood.

E ajo çfarë bie në sy është se Anwar shihet se ka të veshur xhaketën e këngëtares.

Anwar ka veshur pikërisht xhaketën që Dua kishte të veshur në një festival në Londër, ku dyshja dolën për herë të parë si çift në publik.

loading…


loading...