dua lipa

Dua Lipa dhe Anwar Hadid i japin fund lidhjes së tyre?

Ditëve të fundit kanë qarkulluar lajme për ndarje të mundshme mes çiftit të famshëm Dua Lipa e Anwar Hadid.

Ky lajm si duket po merr vërtetësin e tij pasi shumë veprime Hadid bën në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ai nuk po e ndjek më Duan në Instagram, ndërsa kjo e fundit vazhdon ta ndjek akoma.

Si duket mes tyre gjithqka ka marrë fund dhe këngëtarja është me status të ri.

Dua Lipa është këngëtarja shqiptare me famë botërore.