Dueti

“Down on me” publikohet nga Rina Balaj dhe K Koke

Janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Rina Balaj sapo ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me artistin e njohur ndërkombetarisht, K Koke, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për projektin e titulluar “Down on me”, që është prodhim i OgeBeats dhe On Records, sa i përket muzikës.

Projekti padyshim që është finalizuar edhe me klip ku Rina vjen mjaft joshëse.

Kujtojmë që K Koke është reper shqiptar i cili jeton në Londër e që dikur ka bashkëpunuar me Rita Orën./Ballkani.info/