Moderatorja e njohur

Donaldi xheloz? Bora Zemani provokon me fotografitë e fundit

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, para pak kohe i ka dhënë fund lidhjes me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Qysh nga ajo, Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale e disa herë provokon rëndë edhe më imazhet.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një fund të shkurt.

Ky imazh u pëlqye dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit.