Arbana

Donaldi dhe Iliri i bëjnë një surprizë Arbanës

Dy nga finalistët e BBV po vazhdojnë garën drejt finales së madhe.

Ilir, Donald, Einxhel dhe Beniada janë finalistët e formatit Big Brother Vip, shkruan lajmi.net.

Të premten është finalja e madhe atëherë kur edhe do bëhet i ditur fituesi i këtij formati.

Ndërkohë banorët po i shijojnë edhe pak këto ditët e mbetura brenda shtëpisë së famshme.

Derisa sot Iliri dhe Donaldi janë kujdesur që t’ia bëjnë një surprizë kaq të këndshme Arbanës.