lajmi i fundit

Donaldi dhe Bora përsëri bashkë, kapen ‘mat’ në Prishtinë

Stilisti kosovar me famë botërore, Valdrin Sahiti ka mbledhur në Prishtinë personazhe të njohura shqiptare nga sfera të ndryshme, në promovimin e dizajneve më të reja të tij. Në mesin e shumë figurave publike, prezent ishin edhe Donald Veshaj dhe Bora Zemani. Pavarësisht se gjatë eventit dyshja qëndruan në distancë, në “After party” dyshja janë…

Stilisti kosovar me famë botërore, Valdrin Sahiti ka mbledhur në Prishtinë personazhe të njohura shqiptare nga sfera të ndryshme, në promovimin e dizajneve më të reja të tij.

Në mesin e shumë figurave publike, prezent ishin edhe Donald Veshaj dhe Bora Zemani.

Pavarësisht se gjatë eventit dyshja qëndruan në distancë, në “After party” dyshja janë parë krahë njëri -tjetrit, duke lënë të kuptohet se marrdhëniet mes tyre janë rregulliar, shkruan lajmi.net.