“Hala”

Don Xhoni dhe Era Istrefi lansojnë këngën “Hala”

Reperi Don Xhon e ka lansuar këngën e re të titulluar “Hala”.

Kënga është në bashkëpunim me këngëtaren Era Istrefi.

Në minutat e parë të lansimit kënga në Youtube ka marrë mbi 41 mijë shikime.

“E du se është bandit, ai më thirr mua për çdo ditë”, është një pjesë nga teksti i këngës.