Djalë apo vajzë? Kjo është gjinia e foshnjës së Almedës

Ajo po bëhet nënë për herë të parë.

Almeda Abazi e ka zbuluar dhe gjininë e foshnjës që po e pret, shkruan Ballakni.info

Përmes fotografive dhe videove të shumtë, ku shihen duke festuar, Almeda tregoi se foshnja do jetë djalë.

Ndonëse është në muajt e parë të shtatzënisë, aktorja ka preferuar që të ndajë me fansat këtë lajm të gëzuar për të./Ballkani.info/