Dj Cosmo

DJ i Mozzik dhe Loredanës e ‘qon peshë’ Ferizajin (VIDEO)

Mbrëmë në Ferizaj u mbajt festivali ‘FerForest’, ku performuan artistë të shumtë.

Festivali pati pjesëmarrës të shumtë të cilët u argëtuan nën ritmet e muzikës deri në orët e vona të natës, shkruan Ballkani.info.

Ndër performuesit e shumtë ishte edhe DJ i reperit Mozzik dhe Loredanws, DJ Cosmo.

Në pamjet e siguruara nga festivali, shihet atmosfera e krijuar nga DJ Cosmo gjatë performancës.