E fejuara e këngëtarit

“Ditë të ftohta, zemra të ngrohta” e fejuara e Shpat Kasapit e lumtur pranë tij

E fejuara e këngëtarit ka publikuar një fotografi.

Çifti ka muaj që tashmë janë fejuar dhe pothuajse shumicën e kohës e kalojnë së bashku.

Selvija së fundi ka postuar një imazh në profilin e saj zyrtar në Instagram, teksa i ka shkruar një mbishkrim plot dashuri.

“Ditë të ftohta, zemra të ngrohta”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Shpati dhe Selvija janë tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe po e shijojnë lidhjen e tyre.