Ditë e lumtur për Vesën dhe Big Bastën, Liani nis një etapë të re

Këngëtarja Vesa Luma sëbashku me bashkëshortin e saj Big Basta dhe të birin Lian jetojnë prej disa kohësh në Zelandën e Re.

Për çiftin duket se dita e nesërme është mjaft e rëndësishme pasi i vogli do të nisë çerdhen. Ka qenë vetë Vesa, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto të vogëlushit të saj ku shkruan: “Ia ka vlejtur çdo sekondë përkushtim ndaj zemrës time. Nesër fillojmë sfidën e re, çerdhen”,-shkruan Vesa krahas fotos së publikuar në rrjete sociale./Gazeta Expres/