Këngëtarja kosovare

Diona Fona publikon këngën e re, pjesë e videoklipit edhe konkurrenti i “Për’Puthen”

Këngëtarja kosovare, Diona Fona ka publikuar këngën e re.

“Sheqer” është i titulluar projekti i ri i Diona Fonës.

Pjesë e videoklipit është edhe konkurrenti i “Për’Puthen”, Andi.

Producent është  “Panda Music”, ndërsa melodia dhe teksti është shkruar nga “Tonic” dhe “Denk”.