bukuroshja

Diona Fona me poza tërhqëse e veshur me minifund

Diona Fona është shfaqur atraktive në fotografitë e fundit.

Diona Fona ka publikuar disa imazhe joshëse në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja dukej atraktive e veshur në minifund, bluzë tejet të shkurtër dhe xhaketë.

Ajo pozoi pranë ushqimit, ndërsa me lëvizjet provokuese mori vëmendjen e ndjekësve, ku edhe nuk munguan komentet e tyre mbi fotografi.

Për ndryshe, “E ke dit” titullohet projekti i fundit muzikor nga Diona Fona.