Lipjan

Digjet një stallë e bagëtive

Një banor i fshatit Rubovc të Lipjanit ka raportuar se një zjarr ka kapluar objektin ku e ka lënë ushqimin e bagëtive.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore si dhe njësitë e zjarrfikësve. Nuk raportohet për të lënduar./KosovaPress/