Digjen tetë vetura në një auto-sallon në Vushtrri

Një auto-sallonit në Vushtrri i janë djegur tetë vetura.

Këtë rast e ka lajmëruar në Polici vet pronari, i cili ka informuar se si pasojë e zjarrit, i janë djegur tetë vetura, transmeton Indeksonline.

Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin