modelja

Diellza Kolgeci po feston ditëlindjen, nuk do të besoni sa vjet ka mbushur

Diellza Kolgeci vazhdon të mbetet vajza bukuria e së cilës shkëlqen gjithmonë.

Diellza feston ditëlindjen e 40-të Modelja e njohur kosovare, Diellza Kolgeci vazhdon të mbetet një nga emrat më të njohur.

Me plot të drejtë ajo mund të konsiderohet ikonë e bukurisë kosovare.

Sot ajo feston ditëlindjen e 40-të dhe mund të themi lirisht se Diellza nuk ka ndryshuar aspak.

Madje me anë të një postimi për sfidën që ka përfshirë internetin, ’10 ear challenge’, Diellza ka postuar disa fotografi ku ka treguar se nuk ka bërë fare ndërhyrje në fytyrën e as në trupin e saj.

Jashtë profesionit, Diellza kohëve të fundit ishte në qendër të mediave rozë për lidhjen e saj me basketbollistin, Fisnik Rugova dhe për lajmin se ata po presin fëmijë.